Live Video

Genc Muhja - Ne Bahcen Tande Une Te Njoha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2013

2013-11-27T19:10:11

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Bahcen Tande Une Te Njoha" kënduar nga Genc Muhja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Genc Muhja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Genc Muhja: