Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genc Prelvukaj - Hajde Ti Kthejme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Krah't i kom t'thym, e nuk ngritem n'qiell me t'pa
Ti nuk ma fale, s'ma kthen as nje fjale, don me m'vra
Sikur n'ferr, vetmi edhe terr, pa ty s'ka drite shpirti
Andrren ma then, nese nuk vjen, thjesht m'ke merzit ti

Hapi krah't e tu se aty pushoj
Nje mije here m'fal se pa ty s'jetoj
Genc Prelvukaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/03/2021
Teksti: Genc Prelvukaj
Produksioni: Genc Prelvukaj & Lacore


Genc Prelvukaj - Hajde Ti Kthejme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ti Kthejme".
3. Video është e këngës "Hajde Ti Kthejme", por nuk këndohet nga Genc Prelvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genc Prelvukaj:


Komente 0