Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genc Sinanaj - Plaget E Lirise Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


T'kujt jan nallet qe kercasin
naten n'at sokake

Mos ke dal mem prit te dera
nana ime plake
2x

Mos me prit mua te dera
moj e mira nane

O sa shum paske te ri
qe i kan shti n'hapsane
2x

T'kujt jan vajet qe trishtojn
frymen po ma ndalin

A mos qan e mjera nan
sonte ti per djalin
2x

Mos e qaj veq fatin tim
moj e mira nane

O sa shum paska te ri
qe i kan shti n'hapsane
2x

Vjen pranvera vjen pranvera
ti me prit oj nane

Do te dalin djemt e ri
qe i kan shti n'hapsane
2x

Vjen pranvera vjen pranvera
kanges me ja nise

Nuk ja marrin trimit jeten
plaget e lirise
2x
Genc Sinanaj
Publikimi: 23/12/2022
Orkestrimi: Bekim Malsia


Genc Sinanaj - Plaget E Lirise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plaget E Lirise".
3. Video është e këngës "Plaget E Lirise", por nuk këndohet nga Genc Sinanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genc Sinanaj:


Komente 0