Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Genci Nelku - Ti Fali  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2019

2019-04-11T14:38:24


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Fali" kënduar nga Genci Nelku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Genci Nelku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Genci Nelku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet