Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gesko
  • Emri i Vërtetë:
  • Genci Shaqiri
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: pop hip-hop

Gesko është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Është ai Genc Shaqiri ose siq eshte i njohur per publikun GESKO, i cili thjeshtë la me gojë hapur të gjithë estradën me projektet e tij. Gesko eshte pjese e Labelit FRIENDS ENTERTAINMENT, ku bashkpunon me Cricket Music, GESKO njihet per kenget e tij,por gjithashtu njihet edhe si tekstshkrues i shum hiteve.

Më datë 1 Korrik 2016, Genc publikon videoklipin "Per Inat".

Më datë 24 Janar 2017, Tim, Trimmy & Genc publikojnë videoklipin "3am".

Më datë 2 Shtator 2017, Genc publikon videoklipin "Nr1", në bashkëpunim me BimBimmën. Teksti i këngës u shkrua nga BimBimma & Gesko. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

Më datë 26 Prill 2018, Genc publikon videoklipin "Balenciaga".

Më datë 8 Shtator 2018, Gesko publikon videoklipin "Jet'aime".

Më datë 27 Korrik 2019, Dj Pm, Dj Dagz & Gesko publikojnë videoklipin "Boll Mo". Teksti i këngës u shkrua nga Gesko. Produksioni audio u realizua nga Cricket.

Më datë 24 Gusht 2019, Gesko & Koston publikojnë videoklipin "Tikitak". Muzika e këngës u punua nga Cricket. Produksioni audio u realizua nga Cricket.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet