Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geni Sela - Mos Me Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

A sa më ka marr malli met pa
si gjethe vjeshte pa ty jam tha
si gjethe vjeshte pa ty jam tha

reff: mos me harro mos më harro
mendo per zemren qe ende te don
thirr ndonjë her
thirr ndonjëher
ta ndëgjoj zërin malli më merr.

sa her tkam lut
sa her kam qa
sa her tkam than nuk du meu nda
saher tkam than nuk du meu nda

reff: mos më harro mos më harro
mendo per zemren që ende te do
thirr ndonjë her thirr ndonjë her
ta ndëgjoj zërin malli më merr

reff: mos më harro mos më harro
mendo per zemren që ende te do
thirr ndonjë her thirr ndonjë her
ta ndëgjoj zërin malli më merr


Ky tekst u dërgua nga Ylli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Geni Sela
Publikimi: 14/09/2008


Geni Sela - Mos Me Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Harro".
3. Video është e këngës "Mos Me Harro", por nuk këndohet nga Geni Sela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Geni Sela:


Komente 0