A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Geni Vesholli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Geni Vesholli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 24 Dhjetor 2015, Geni Vesholli publikon videoklipin "Te Hedh Lajka". Muzika e këngës u punua nga Olsi Ahmeti, teksti u shkrua nga Reli Mborjes, ndërsa për orkestrimin u kujdes Olsi Ahmeti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zani Loca

Soni Modena

Kapo Ferrunaj

Fersan Jahiu

Fitim Bajra

Matolale

Mufail Tolaj

Hary-B

Kappacobra

Nootix


Tags: Geni Vesholli, Mariglen Vesholli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019