A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Gent is a singer of Hip-Hop music. Më datë 15 Korrik 2015, Gent publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me Em Jeyf. Më datë 29 Prill 2017, Gent publikon videoklipin "Edhe Njo". Më datë 22 Maj 2017, Gent publikon videoklipin "Baby". Më datë 30 Qershor 2017, Gent publikon videoklipin "Honey". Më datë 21 Nëntor 2017, Gent publikon videoklipin "Gjithkah". Më datë 11 Tetor 2018, Gent publikon videoklipin "Kalle", në bashkëpunim me Ardian Bujupi. Më datë 15 Shkurt...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

MMG Babloki

Kamikazo

Kino

Dashoni

Diti-G

Migjen Caka

White Devil

Don M1no

Lony

Bess (Familia Ideale)


Tags: Gent

Gent in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019