A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  19

Genta Ismajli 
Possesiv  (2006) 

 Arboni
 Dukagjini

Editors:    anessaa

Submit CD Covers »

Edit Info »

Add Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019