Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Prezanton Prindërit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3
[25-05-2015]
Çuditërisht Genta Ismajli thuajse rrallë ka folur për babain e vet gjatë intervistave të dhëna për media

Ajo shpeshherë e ka përmendur vetëm nënën dhe po ashtu shpeshherë ka dalë me te edhe në fotografi të përbashkët, tek e kemi parë e njohur edhe nëpër portalet tona. E kemi parë edhe me motrën e saj, por me babain asnjëherë.

Revista Kosovarja këto ditë e gjeti një foto, prapa të cilës shkruante: prindërit e Gentës dhe aty ishin fotot e prindërve të saj.

Babai i Gentës me emrin Mugaben, jeton në SHBA dhe merret me biznesin e veturave, ndërsa e ëma jeton në Kosovë, bashkë me këngëtaren.
 (Indeksonline)Komente 1