Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta I Rritë Edhe Më Shumë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[30-05-2015]
Genta Ismaili ka ndryshuar shumë nga viti në vit. Ka hequr disa kilogramë, e ka ndryshuar stilin e veshjes dhe natyrisht nuk u ka shpëtuar ndërhyrjeve estetike.

Genta, ka investuar kryesisht në dhëmbë, buzë e mollëza.

Këngëtarja është kthyer na Amerika edhe me një ndryshim. Ajo i ka fryer sërish buzët dhe këtë herë ndërhyrja është më e dukshme.

Për t'ua ilustruar më mirë, Indeksonline sjellë edhe foto ku duket qartazi ndërhyrja në fjalë.
 (Indeksonline)Komente 0