Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Duet Me Labinot Tahirin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[03-07-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli ka kohë që ka paralajmëruar ardhjen në treg të një projekti të ri muzikor. Madje ajo ka bërë të ditur se kënga e saj ka përfunduar inçizimin e ndërsa shumë shpejt do të finalizohet edhe me videoklip.

Genta ka postuar në faqen e saj zyrtare në facebook një fotografi ku shihet gjatë xhirimeve të videoklipit, ajo madje ka bërë të ditur edhe titullin e këngës i cili do të jetë "Shkurt e Shqip" dhe do të vijë në duet me këngëtarin Labinot Tahiri,
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 2