Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Dhe Labi Shumë Shpejtë Sjellin Hitin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[08-07-2015]
Këngëtarët e njohur Genta Ismaili dhe Labinot Tahiri i kanë bashkuar zërat për të sjell një bashkëpunim të fuqishëm.

Që të dy këngëtarë shumë të suksesshëm në zhanrin që ata këndojnë do të vijnë këtë sezon me këngën “Shkurt e Shqip”. Kjo këngë është punuar nga Bini Studio me teskt të Avni Qahilit, ndërsa klipin e ka bërë produksioni “Urban Graphic”.

Menaxheri i Labit, Bini Nebihu për Indeksonline ka dhënë detaje rreth klipit dhe këngës kështu duke treguar që ky bashkëpunim do të publikohet të shtunën.
 (Indeksonline)


      Genta Ismajli - Shkurt E Shqip (Feat.Labi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0