Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Shkurt E Shqip” Nga Genta Ismajli & Labi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[15-07-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli dhe këngëtari i njohur Labinot Tahiri - Labi kanë publikuar së fundmi duetin e tyre të shumëpritur.

Fjala është për këngën e tyre më të re e cila titullohet "Shkurt e Shqip" dhe është realizuar nga Bini Studio.

Tekstin e këngës e ka shkruar Avni Qahili e ndërsa për videoklipin janë kujdesur produksioni nga Gjilani URBAN Graphics.

Që në daljet e para kënga ka arritur që të pëlqehet nga publiku dhe nëse vazhdon kështu atëherë me gjasë do të jetë një ndër hitet e kësaj vere.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Genta Ismajli - Shkurt E Shqip (Feat.Labi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0