Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta E Gatshme Për Koncertet Verore

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
[25-07-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli, së fundmi ka publikuar videoklipin e fundit së bashku me këngëtarin Labinot Tahiri. Kjo këngë ka marrë komente pozitive duke mos lënë anash edhe kritikat e disa fansave. E pas kësaj, këngëtarja është duke vazhduar me koncertet e saj gjatë sezonit të verës.

Nga fotot e publikuara në rrjete sociale, Genta duket për mrekulli dhe e gatshme për të kënduar.

Përndryshe bashkëpunimi “Shkurt e shqip” ka arrit mbi 774,458 mijë klikime në kanalin YouTube.
 (Indeksonline)


      Genta Ismajli - Shkurt E Shqip (Feat.Labi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0