Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli: Nuk Kam Qenë E Dehur Në Skenë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15
[12-01-2012]
Genta Ismajli ka reaguar në lidhje me lajmin që qarkulloi ditë më parë, se kinse ajo ka kënduar e dehur në skenë dhe nga pija e tepruar e alkoolit është rrëzuar në skenë.
Këngëtarja atraktive ka thënë për gazetën "Kosova Sot" se këto janë shpifje mjaft banale dhe që nuk i përkasin karakterit të saj.

"Do të ishte shumë e kuptueshme në qoftë se do të shkruhej ‘Genta është rrëzuar në skenë', sepse unë performansën time e bëj me gjithë fuqinë që kam, dhe nuk më intereson nëse do rrëzohem, apo do ta thyej një këmbe, apo një dorë".

"Duke pasur parasysh shoun që unë bëj në skenë, shumë lehtë mund të ndodhin gjëra të tilla, por me vetëdije të plotë, dhe asnjëherë e dehur. Larg qoftë!", ka treguar Genta.

Ndërsa këngëtarja ka thënë se në skenë pi vetëm ujë, dhe për këtë siguroheni duke i pyetur organizatoret.
 (telegrafi)


Dergoi: loraloraKomente 0