Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Tregohet E Guximshme, Mbështillet Me Gjarpërinj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[19-10-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli siç duket do të vijë me një surprizë për fansat e saj. Ajo së fundmi ka publikuar një foto përmes së cilës paralajmëron klipin e saj të ri.

E çuditshmja e kësaj fotoje është vetë Genta dhe guximi i saj për tu mbështjellë me disa gjarpërinj. Mesa duket klipi i ri i Gentës miq do të vijë me gjëra të reja për fansat e saj, raporton Indeksonline.

“Kishe”, është titulli i këngës klipi i të cilës duket që tashmë është gati por kur do të publikohet ende nuk e dimë.
 (Indeksonline)Komente 2