Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta, Një Gangstere Seksi Për Halloween

Nuk ka akoma asnjë votë

[01-11-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli mesa duket është poashtu një nga ata persona të cilëve u pëlqen të festojë "Natën e shtrigave".

edhe ajo si shumë të tjerë kishte vendosur që me rastin e kësaj festeje të maskohet si një person i errët dhe më ndryshe nga përditshmëria.

Ajo kishte vendosur që të vishej taman si një gangstere, me pantallona meshkujsh, këmishë me katrorë si dhe me mbathje meshkujsh të Calvin Klein.

Ajo aktualisht ndodhet në Amerikë tek familjarët e saj, ku do të klthehet në Kosovë pas disa muajsh për projektet e saj të reja.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1