Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Ku “Pushon” Genta Ismajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
[19-11-2015]
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, duket se mburret me hiret e saj trupore. Genta, po qëndron në Tirnanë, ku është duke

xhiruar videoklipin e radhës, shkruan Indeksonline.

E në foto shihet Genta, ku dhe është duke “pushuar” disi në një veturë luksoze.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull