Më mbaj mend (për 1 muaj)


Genta Përsëri Nga Fytyrat Më Të Bukura Në Botë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[16-01-2016]
Këngëtarja Genta Ismajli në vitin 2015 u rendit në top 100-shen e fytyrave më të bukura në bot, ndërkohë që ishte e vetmja shqiptare në list.

Por së fundmi ajo është përzgjedhur sërish si një nga fytyrat më të bukura dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes Instagramit ku edhe ka shprehur falenderime për ata që e renditen në top 100.

Në mesin e emrave të përzgjedhura janë modele të njohura si Funny Neguesha e Anette Hagha.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet