Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Anuloje” Nga Genta Ismajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
[29-01-2014]
Këngëtarja Genta Ismajli ka publikuar klipin më të ri "Anuloje", ku ajo shfaqet shumë hot dhe sensuale. Kënga të cilën Genta e lansoi për festat e fundvitit, tashme mund të shijohet edhe me videoklip, të cilin do të keni mundësinë ta shikoni si në kanlain zyrtar të Gentës në Youtube, po ashtu edhe në teksteshqip.com.

Pas suksesit të këngës “E kam provuar”, Genta vendos të bashkëpunojë sërish me dyshen Arsim Bunjaku - Virusi.
 (Teksteshqip.Com)


      Genta Ismajli - Anuloje [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: endritaKomente 5