Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ndez Gjilanin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
[18-02-2014]
Genta Ismajli ka zgjedhur vendlindjen e saj Gjilanin që të këndojë për Ditën e të Dashuruarave dhe për festën e pavarësisë së Kosovës.Genta ka shpërthyer para këtij publiku përderisa edhe pritja e ngrohtë nuk ka munguar nga adhuruesit e saj.Ndryshe, përpos koncerteve të ndryshme Genta ka realizuar edhe një videoklip në këtë fillim vit përderisa pritet që ajo të vazhdoj me krijimin e këngëve të reja edhe pak para muajve të verës.
 (Express)Komente 65