Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhirohet Klipi I Shumëpritur Nga Genta Dhe Ardian Bujupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
[09-05-2014]
Këngëtarja Genta Ismajli është duke u përgatitur që në shënimin e 10-të vjetorit të karrierës muzikore të saj, të bëj surpriza të shumta për simpatizuesit dhe adhuruesit e saj. Këta të fundit përpos pritjes së ngrohtë që i organizuan këngëtares, kanë shprehur edhe pakënaqësitë e tyre në lidhje me “zhveshjen”, sipas atyre të tepruar të Gentas.Ajo ka filluar xhirimet e videos së këngës më të re, e të cilat po i bën në qytetin e Prizrenit. Por, merret vesh se performanca e saj në mes të sheshit të Prizrenit në “Sahatërvan” nuk është pritur edhe aq mirë nga fansat, të cilët e kanë kritikuar për ‘lakuriqësinë’ e treguar para syve të fëmijëve.Madje, në disa raste këngëtarja 29-vjeçare është fyer aq rëndë, sa që e kanë krahasuar me shtazët shtëpiake, ndërsa vetë Genta nuk ka reaguar ndaj këtyre thirrjeve të qytetarëve, ani pse ajo njihet që është mjaft eksplozive në të tilla raste. Kujtojmë se Genta kësaj radhe ka vendosur që për videokëngën e re të bashkëpunoj me këngëtarin e mirënjohur shqiptar Ardian Bujupin.
 (Zëri)


      Genta Ismajli - Feel (Feat.Ardian Bujupi & Dj Dalool) [Teksti dhe Klipi]

Komente 4