Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Feel” Nga Genta, Ardiani & Dalool

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
[18-05-2014]
Këngëtarja shqiptare, Genta Ismjali, ka goditur fuqishëm skenën e muzikës me një projekt të jashtëzakonshëm në bashkëpunim me yllin shqiptar me famë evorpiane, Ardian Bujupin dhe Dj Dalool.Eshtë ky një projekt tipik për Ardian Bujupin, i cili sjell freski në tregun evropian muzikor të punuar nga deejay dhe producenti i njohur, Dalool.Tekstin e kanë shkruar Ajet B dhe Ardiani, teksa regjistrimi u bë te Dr. Nushi, në miksim të mjeshtrit Floernt Boshnjaku.Genta në këtë videoklip vjen me interpretim të fuqishëm dhe shfaqet tejet seksi, kjo si rezultat i punës dhe përkushtimit kohëve të fundit në këtë projekt.Videoklipin karakteristik të këngës e ka punuar produksioni Entermedia, që erdhi me dy videoklipe këtë të shtunë.

Mbetet të shihet nëse kjo këngë do të jetë hiti i kësaj vere, por një gjë është e sigurtë – loja në skenën muzikore shqiptare, po bëhet tejet, tejet e nxehtë. (Telegrafi)


      Genta Ismajli - Feel (Feat.Ardian Bujupi & Dj Dalool) [Teksti dhe Klipi]

Komente 6