Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli, 1 Milion Fansa Në Facebook

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
[27-06-2014]
Këngëtarja Genta Ismajli ka arritur 1.000.000 fansa në facebook, duke thyer kështu rekordin si femra shqiptare më e pëqlyer dhe e klikiuar e të gjitha kohërave.Këngëtarja aktulisht po shijon pushimet në vendin e largët Australi, ku do të pregaditet për të lansuar më vonë edhe këngën e saj më të re "A je gati?".
 (Teksteshqip.Com)Komente 9