Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta, Sërish Bjonde!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[13-09-2014]
Genta Ismajli, apo siç e quajmë ne "uragani" jonë ka poastuar një foto të re në rrjetin e saj social Instagram. Në këtë foto ajo shihet me një look krejt tjetër dhe të veçantë.Kësaj here këngëtarja flokët i ka ngjyer në të bardha duke u bërë kësht bjonde. Fansave ju ka pëlqyer mjaft shumë ky ndryshim drastik! Kujtojmë që këngëtarja i kishte bërë flokët bjonde edhe para dy viteve!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 67