Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta, “Feel” Me Mbi 2 Milion Klikime

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[26-10-2014]
Genta ismajli është nga artistet më t1% kërkuara në rrjetet sociale. Përveç se ka mbi 1 milion fansa në facebook ajo ka edhe miliona klikime në youtube.Hiti i publikuar këtë verë nga këngëtarja ishte "Feel" në bashkpunim me Dj Dalool & Ardian Bujupi, e cila ishte pa dyshim një sukses dhe deri më tani ka mbledhur hiç më pak se 2.1 milion klikime.Këngëtarja së fundmi do sjelli në treg edhe një këngë të re e cila titullohet "A Je gati" dhe është në bashkpunim me 2 Ton.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 9