Më mbaj mend (për 1 muaj)

Operacionet E Gentës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[02-11-2014]
A keni menduar se këngëtarja Genta Ismaili është origjinale? Nëse po, atëherë jeni gabuar.

As Genta nuk i ka shpëtuar bisturisë, pasi edhe ajo ka synuar perfeksionin.Genta Ismaili hyn në listën e këngëtareve që kanë bërë operacione plastike, raporton Indeksonline.

Këngëtarja e njohur ka fryrë buzët dhe ngritur mollëzat.
 (Indeksonline)Komente 4