A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli, Në “Kënga Magjike 2014”


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[05-11-2014]
Po përflitet se këngëtarja Genta Ismajli do të paraqitet në festivalin Kënga Magjike 2014. Duket se këngëtarja ka vendosur të rikthehet pas 9 vitesh në këtë festival, ku edhe kishte marrë triumfin herën e fundit në Kënga Magjike 2005 me "S'dua tjetër".Këtë vit ajo ka vendosur të marrë përsëri pjesë në Kënga Magjike, ku edhe mendohet të jetë surpriza e këtij viti. Mirëpo ende nuk është marr1% një komfrmim nga Genta nëse do të jetë pjesmarrëse a jo? Ajo pritet që shumë shpejt të lansojë edhe hitin me 2 ton, "A je gati"Jo shumë emra të njohur këtë vit e kanë prekur skenën e festivalit Kënga Magjike, Çiljeta Xhilaga, Erik Lloshi, Kledi Bahiti janë një ndër ta.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Genta Ismajli - Nuk Dua Tjeter [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019