Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli Ndjehet E Kompletuar ...

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[10-12-2014]
Këngëtarja Genta Ismajli do të perforomojë nesër në festivalin "Kënga Magjike", në natën e parë me këngën e saj më të re "Maje". Genta pritet që të dhurojë një superspektakël nesër pasi ajo do të paraqitet me një performancë me të cilën po punohet prej javësh.

Në disa intervista ekskluzive që ka pasur Genta ajo thotë se ndjehet e kompletuar me këtë këngë dhe se fitorja është e mirëseardhur. Kënga është ndër më të klikuarat në youtube, mirëpo duhet thënë se nuk është se ka marrë shumë komplimenta nga fansat.Genta nesër në këtë festival do të performojë e fundit, e 23-ta me rradhë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Genta Ismajli - Maje [Teksti dhe Klipi]

Komente 1