Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reagon Genta: “Mos Më Prekni Në Moral”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[22-12-2014]
Ka qarkulluar një foto sot nëpër media teksa kapte këngëtaren Genta Ismajli duke përqafuar Kastro Zizon në një after party të "Kënga Magjike".

Pas kësaj fotoje mediat menjëherë aluduan se mes tyre mund të ketë një lidhje pasi fotoja tregonte më shumë se ç'duhet, por për të gjithë ata Genta ka një mesazh: "“Jo rralle here shpiket dhe jo shpesh here reagoj, por kesaj radhe kam vetem dy fjale ne moral dhe imazh timin mos prekni kurr.” - ka shkruar ajo në Twitter.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1