Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta, Shijo Borën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[29-12-2014]
Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka publikuar një foto në rrjetet e saj sociale ku shihet në atmosferën e dimrit dhe duke shijuar borën që bie. Genta mesa duket e pëlqen stinën e dimirt përderisa mjaft shpesh gjendet edhe në ambientet e jashtme me familje dhe shoqëri.

Projekti i fundit i realizuar nga Genta Ismajli ishte kënga "Maje" e cila u prezantua edhe në festivalin "Kënga Magjike" me një performancë super të jashtzakonshme e cila tashmë është transmetuar edhe në youtube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Genta Ismajli - Maje [Teksti dhe Klipi]

Komente 19