Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli Dhuron Puthje Për Vitin E Ri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[01-01-2015]
Këngëtarja nga Kosova Genta ismajli ka publikuar një foto në rrjetet e saj sociale ku shihet me një kapele babadimri në kokë dhe pranë pemës së vitit të ri duke dhuruar puthje për të gjithë fansat e saj..

Ajo ka uruar fansat për vitin e ri 2015. Genta ndërkohë ka qenë shumë e angazhuar me koncerte për fundvit. Ajo gjithashtu ka organizuar një lojë shpërblyese për fansat e saj.

“Urime Vitin e Ri 2015”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1