Më mbaj mend (për 1 muaj)

“A Je Gati”, Përfundimisht Më 6 Mars

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  52
[03-03-2015]
Kemi qenë gati qysh në verën e vitit të kaluar për ta dëgjuar këtë hit, i cili më pas u shtye për në tetor, pas tetorit në dhejtor dhe kënga "A je gati" nga Genta Ismajli & 2 Ton nuk u pa askund.

E kësaj pritjeje të gjatë mesa duket i erdhi fundi, pasi data 6 mars është dita kur do të lansohet projekti, i cili është punuar nga Zzap & Chriss. Lajmin e ka bërë të ditur vetë 2 Ton nëpërmjet një postimi në rrjetin e tij social në Facebook:

“Të premten më 6 mars në të gjitha platformat online (YouTube, iTunes dhe Spotify) si dhe në CD lansohet kënga e re "A Je Gati" (tekst video) në bashkpunim me 2 Ton e prodhuar nga Zzap & Chriss (Music Producers), shkruar nga BimBimma & 2Ton” janë fjalët e saj brenda këtij rrjeti.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Genta Ismajli - A Je Gati (Feat.2Ton) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0