Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta & 2 Ton Sjellin “A Je Gati?”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9
[06-03-2015]
Është përfolur gjatë në media për duetin mes këngëtarëve të njohur Genta Ismajli & 2 Ton. Më në fund kësaj pritje të gjatë i erdhi fundit dhe kënga "A je gati" u publikua në youtube.

Muzika është realizuar nga Zzap & Chriss në studion e On Records, ndërsa teksti është shkruar nga i njohuri Bim Bimma.

Videoja është hedhur në youtube vetëm me tekst dhe është realizuar nga DaNeel Avdiu. Publikimi në youtube është bërë nga On Air dhe të drejtat ekskluzive i përkasin Trejat.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Genta Ismajli - A Je Gati (Feat.2Ton) [Teksti dhe Klipi]

Komente 2