Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kush I Hanë Flijat E Gentes?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[04-05-2015]
Genta Nëse keni menduar që këngëtaret nuk dijnë të bëjnë asgjë tjeter pos të këndojnë dhe t ëkujdesen për pamjen, atëherë jeni gabuar.

Këngëtarja e njohur Gentia Ismaili, ka treguar se ajo shpesh merret me punët e shtëpisë dhe se gatimi më i mirë që di ta bëjë është flija, të cilën gjithashtu e pëlqen si ushqim.

Genta, edhe më tej është beqare, andaj flijat e saj ende mund ti shijojnë vetëm familjarët dhe shoqëria dhe jo ndonjë peson në veçanti, për të cilin Genta sigurisht do të përgatiste me shumë qejf.
 (Indeksonline)Komente 2