A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Pse Te Dua Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  80

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Më E Fortë Jam Unë"

Pjesëmarrëse në

VFM 2006

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 5


Sonte kam nevoj qe te therras
Tretem kurr me ty s'mund te flas
Edhe nese te pengoj
Dua zerin ta ndegjoj

Sonte kam nevoj qe te therras
Tretem kurr me ty s'mund te flas
Edhe nese te pengoj
Dua zerin ta ndegjoj

Krejt me pyesin pse te dua ty
Pse s'më rrihet pa te pa me sy
Un ju them se askush se kupton
Nese edhe vet nuk e provon

Buzet po me digjen ngadale
Presin qe te puthen me zjarr
Nga dikush sikur ti
Qe me sjell veq dashuri

Buzet po me digjen ngadale
Presin qe te puthen me zjarr
Nga dikush sikur ti
Qe me sjell veq dashuri

Krejt me pyesin pse te dua ty
Pse s'më rrihet pa te pa me sy
Un ju them se askush se kupton
Nese edhe vet nuk e provon

Krejt me pyesin pse te dua ty
Pse s'më rrihet pa te pa me sy
Un ju them se askush se kupton
Nese edhe vet nuk e provon

Krejt me pyesin pse te dua ty
Pse s'më rrihet pa te pa me sy
Un ju them se askush se kupton
Nese edhe vet nuk e provon


Ky tekst u dërgua nga Prince$$ Ferizaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019