Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Afër Teje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Teksti:

Arsim Bunjaku

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Më E Fortë Jam Unë"

Komente

1 🔥

06/12/2004

2004-12-06T18:12:08+00:00

E mirë është kjo natë kur pran meje je ti
dhe m'shikon me plot dashuri
më afrohesh ngadalë
e unë digjem e gjallë
dua të flas por s'kam kohë per fjalë
Ref.
Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Sa herë që të shohë
E sa herë që ti vjen
Zemrën time më zjarr ma rrëmben
Ti ishe gjithmonë dashuri e vërtet
Që në mua mbete për jetë

Ref.
Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë (2x)

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Të gjithë sonte duken të lumtur
Por nuk ka më të lumtur se unë
Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë

Mjafton që të jem afer teje
Tjetër qka nuk dua më shumë


Ky tekst u dërgua nga Medos
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet