A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Genta Ismajli - E Pamundur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  89

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Magic Eye

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Zero Zero"
Çdo gjë është e mundur
Nuk besoj më verbërisht
Paska edhe njerëz t`prisht
Paska njerëz që prishin lumturin

Çdo gjë është e mundur
Dallëndyshet mund të kthehen n'dimër
Në janar te cel qershi
Vec unë, unë më kurrë s'do t'jem me ty

Ref. 2x

E pamundur
Është e pamundur thash
Kur më flisnin se me tjetrën të kan par
Unë u binda, vet u binda kur te pash,
A është e mundur se dhe ti je tradhëtar?!!

Çdo gjë është e mundur !
Nuk besoj më verbërisht
Paska edhe njerëz t`prisht
Paska njerëz që prishin lumturin

Çdo gjë është e mundur
Dallëndyshet mund të kthehen n'dimër
Në janar te cel qershi,
veq unë,unë më kurrë s'do t'jem me ty
Ref.x2

E pamundur
Është e pamundur thash
Kur më flisnin se me tjetrën të kan pa
Unë u binda, vet u binda kur të pash
A është e mundur se edhe ti je tradhëtar?!!


Ky tekst u dërgua nga Stella
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019