Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Skllav Ti Kurrë S'do Jesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Nuk e di se ku je
Pse kjo ndodh ne nuk e dim
Ai atje s`ësht vendi yt
Ketu jasht bota të prit

Me gjith shpirt do te luftoj
Qe askush mos te lendoj
Si era liri do kesh
Pjes e ksaj shoqrie do jesh

Ref: 2x
Nje jehon degjoj
Larg diku atje
Degjoj nje zë që thot
Skllav ti kurr sdo të jesh

A thua fati na ndaloj
Qe ne kët jet bashk mos ta gëzojm
Shpresoj veq ëndërr kjo të jet
Dhe Skllav ti më sdo të jesh jo jo

Me gjith shpirt do te luftoj
Qe askush mos te lendoj
Si era liri do kesh
Pjese e ksaj shoqrie do jesh

Ref: 2x
nje jehon degjoj larg diku atje degjoj nje zë
qe thot skllav ti më sdo te jesh

A thua fati na ndaloj
Qe ne kët jet bashk mos ta gëzojm
Shpresoj veq ëndërr kjo të jet
Dhe Skllav ti më sdo të jesh jo jo


Ky tekst u dërgua nga Adelina01Genta Ismajli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Ylli Behluli
Teksti: Ylli Behluli
Video Produksioni: Magic Eye
Orkestroi: Defrimi


Genta Ismajli - Skllav Ti Kurrë S'do Jesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skllav Ti Kurrë S'do Jesh".
3. Video është e këngës "Skllav Ti Kurrë S'do Jesh", por nuk këndohet nga Genta Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:


Komente 0