A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Genta Ismajli - Love Child


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Arrangement:

Darko Dimitrov

Song from the album:

"Vjeshte Dimer '07"


Why I wanna be your ??????
Why I wanna break from you
Why I wanna lose you too
Why I wanna be with someone a a a a a

She will never treat you right
she will never do you right
she will never be your girl
she will never change your world
she will never cry for you
she will never stand by you
she will never be for real
she will never try
ref
I be your love child.I treat you so right.
I be your love child so come to me

she will never do for you
she will never trust in you
she will never treat you good
she will never make you feel good
she will never care about you
she will never tell the truth
she will never say with you
she will always lie
ref:
I be your love child.I treat you so right.
I be your love child so come to me
I be your love child.I treat you so right.
I be your love child so come to me

Why I wanna be your ??????
Why I wanna break from you
Why I wanna lose you too
Why I wanna be with someone

I wanna cry for you
I wanna cry for you
I wanna cry for you

boy I don't wanna be your ????
and I don't break from you
you know I don't wanna lose you
and I don't wanna be with someone
and I definitely don't wanna...
definitely don't wanna cry for you
boy boy boy boy

jubribabrijubribabri I be your girl
jubribabrijubribabri I change your world
jubribabrijubribabri I do you right
jubribabrijubribabri one more time
jubribabrijubribabri I be your girl
jubribabrijubribabri I change you world
jubribabrijubribabri jubribabrijubribabri stop
a a a a a a a a a a a a a a 2x
ref:
I be your love child.I treat you so right.I be your love child so come to me
I be your love child.I teach you so right.I be your love child so come to me

Why I wanna be your ??????
Why I wanna break from you
Why I wanna lose you too
Why I wanna be with (someone)

She will never make you feel good (I wanna cry for you)
She will never love you like I do (I wanna cry for you)
She will never care about you (I wanna cry for you)
She will never love you


Lyrics submited by Anesa Elira
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019