A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Genta Ismajli - Let's Get Loud


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/04/2013

2013-04-08T14:10:34

Let's get loud, let's get loud
Turn the music up, let's do it
Come on people
Let's get loud, let's get loud
Turn the music up to hear that sound

yeah come on yo yeah

If you wanna live your life
Live it all the way and don't you waste it
Every moment every beat
Can be so very sweet you gotta taste it (aha)
You gotta do it,
You gotta prove it
You gotta do it do it do i..come on,you know what we here for

Life's a party, make it hot
Dance don't ever stop, whatever rhythm
Every minute, every day
Take them all the way you gotta live 'em
('cause I'm-a live my life)

Let's get loud, let's get loud
Turn the music up, let's do it
Come on people
Let's get loud, let's get loud
and nobody gotta tell ya
What you gotta do no no

Come on yo
Woo
Let's get loud, let's get loud come on

Let's get loud, let's get loud
and nobody gotta tell ya
What you gotta
Let's get loud, let's get loud
and nobody gotta tell ya
What you gotta
Let's get loud, get loud
and nobody gotta tell ya
What you gotta do now
Let's get loud, baby woo
Let's get loud yo


Lyrics submited by Anesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019