Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Pini Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  37

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Shkurt E Shqip"

Këngë e albumit:

"Guximi"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00U hargjua edhe ajo pak dashuri mes nesh
Dhe me njeri tjetrin ndahemi te deshiroj sukses
E pini sonte krejt, une po qoras
Ma mir eshte nje fund i lumtur
Se te dyten me me pas
E di qe do t'mund pa ty

Ref (2x):
Digje kalle sonte
Happy jem festojme me endje
Qka po pijme me thuaj
Une po e paguaj

Nuk shkonte me zor
e i them boll
Skishte dashuri dhe
vendosem shkurt me e keput
at lidhje pa dobi

aahhaahajt pini sonte krejt
Genta po qoras
Me mire eshte nje fund
i lumtur se te dyten me me pas
E din qe do t'mund pa ty

Ref (3x):

Digje kalle sonte
Happy jem festojme me endje
Qka po pijme me thuaj
Une po e paguaj


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   donna   aronii   BesJonNa
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet