Më mbaj mend (për 1 muaj)


Genta Ismajli - Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  55

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Këngë e albumit:

"Guximi"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

4 🔥

24/05/2011

2011-05-24T20:46:34+00:00

Të dua , Ku je
kthehu prap te unë!
Eeeeh ` eeeehh ` eeeeh!

Zemër kush të foli keq
një arsye ti po e gjen
ske besiim , pse ky zhgënjim ,
laamtumirë ti po me thua

Ref:
Si do të mundem unë pa ty
kam një shpirt
që vuan për të dy
joo mos harro
shpirti ty të kaam
e kur s'të shoh
zemra më qanë .

Ti një ditë do ta kuptosh
zemer zdo me kesh dhe do m'vlersosh
një kujtim pa mbarim
lamtumirë ti po më thuaa.

Ref:
Si do të mundem unë pa ty
kam një shpirt
që vuan për të dy
jo mos harroo
shpirti ty të kam
e kur s'të shoh
zemra më qanë .

Eh eh , o yeah yeah
eh eh o yeah yeah
Eh eh , po më thuaa!

Ref:
Si do të mundem unë pa ty
kam një shpirt
që vuan për të dy
joo mos harro
shpirti ty të kaam
e kur s'të shoh
zemra më qanë !!
Eh`eh ...


Ky tekst u dërgua nga  loralora   mila99   saramk   Annalia
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet