A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Guximi  (Feat. Dj Dalool)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  135

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/07/2011

2011-07-03T19:29:39

Featuring

Dj Dalool

Music:

Dj Dalool

Lyrics:

Dj Nardi

Lyrics:

Grupi Tonic

Lyrics:

Seven Saraqi

Video Production:

Entermedia

Song from the album:

"Guximi"

Participating in

VFM 2012

Participating in

Zhurma Show 2011
When I love the music
Dj Dalool Genta
Take i know you beby

E ni muziken,
Tash o fillimi,
Prej teje nisem,
Mere guximin.

Mos hezito pse,
Me ty po du me kon bashk
....
Mere guximin tash.

Reff:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Po du mi ngu prap

Jo nuk jam ajo
Si une qdo dit nuk sheh
Jooohh Mos u ndalo
Per neser mos e le

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Genta:
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty


Lyrics submited by  loralora   saramk   resa8   emmaa   Erinna
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019