Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Ju Anej Edhe Ju Knej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12

(Rrespekt për të gjith ata që kan punuar rreth këngeve te mia vetem që publikut te ja krijoj një ndjesi të mirë)

Hajde tash krejt t'shkojm bashk durt naaalt

Ref 4x
Ju anej edhe ju knej
Qoni durt nalt
Krejt ndihemi OK
Sdi valla ktu te na hiti vrina jo nuk ka.


Ky tekst u dërgua nga  YanaOtrGenta Ismajli
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/01/2012


Genta Ismajli - Ju Anej Edhe Ju Knej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ju Anej Edhe Ju Knej".
3. Video është e këngës "Ju Anej Edhe Ju Knej", por nuk këndohet nga Genta Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:


Komente 11