Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Genta Ismajli - Me Thrasin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente

1 🔥

29/09/2013

2013-09-29T16:23:49+00:00Fjalet po sillen e veshin
ma thein sdua
let jet qendrim
se shkoj edhe von
edhe dehja po kryet e dyert
dyert po mhyllen
njerzit po dalin ghysmë
të dehun,
kthehu mbrapsht
qdo gje esht e njejtë
do ri dhe vet e
mëse e hapste
nëse flet gabim ki me fol se
krejt më thojn gjith emrin
ma harronjne oj oj oj

Ref:
me thrrasin dreqe
me thrrasin syn
me thrrasin zemre
me thrrasin femer
sesht emri im
sesht emri im
sesht emri im
sesht emri im...
me thrrasin goce
e un jam mace
me thrrasin Gentë
esht e vertetë
sesht emri im aa
sesht emri im aa
sesht emri im
sesht emri im..


Ky tekst u dërgua nga valmira
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet