A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Anuloje


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  393

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2014

2014-12-31T08:00:01

Music & Lyrics:

Arsim Bunjaku

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Participating in

Zhurma Show 2014

Participating in

SVFM 2014
Mos më thuaj ndale dritën,
errësirës ja kam frikën.
Dua ti shoh sytë patjetër,
që ti kujtoj për gjithë jetën

REF:
Anuloje çdo takim që ke (çdo takim që ke)
Le ta dinë se (dinë se)
veç i imi je (veç i imi je)
Anuloje, anuloje thashë (anuloje thashë)
edhe nesër (nesër)
dua t'jemi bashkë (dua t'jemi bashkë)

(ti çdo... ti çdo...)

Se ti çdo puthje e çdo prekje
e bën në mënyrë perfekte
S'janë si ledhatimet tjera
që ngjasojnë në telenovela

REF 2x:
Anuloje çdo takim që ke (çdo takim që ke)
Le ta dinë se (dinë se)
veç i imi je (veç i imi je)
Anuloje, anuloje thashë (anuloje thashë)
edhe nesër (nesër)
dua t'jemi bashkë (dua t'jemi bashkë)


Lyrics submited by  Annonime-Cards (2)

2016-11-17 23:29:47
Mos më thuaj ndale dritën
Errësirës ja kam frikën
Dua ti shoh sytë patjetër
Që ti kujtoj për gjithë jetën
2017-01-10 11:29:28
Anuloje
çdo takim që ke
Le ta dinë
se veç i imi je

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019