Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Genta Ismajli - Zemra Thyhet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  109

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/04/2018

2018-04-07T16:43:23

Teksti:

Fatmir Muja

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

MAX Production
Jo
S’kam asnjë koment
Fjalët s’kanë vend
Kur ndarja dhemb

Dhe prapë
Në kalendar
Data që e shoh
Më bën të qaj

Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Pse mbetëm të lumtur
Veç n’fotografi

Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Veç n’kohën e shkuar
Jemi bashkë ne dy

Ref.
Zemra, zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonë
Më nuk përsëritet
Një herë zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonë më nuk përsëritet


Ky tekst u dërgua nga Shpetim musaKartolina (2)

U krijua nga tesa 2018-04-16 10:19:55
Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Pse mbetëm të lumtur
Veç n’fotografi
U krijua nga ERA.ISTREFI 2018-04-12 19:57:36
Koha jonë
Më nuk përsëritet
Një herë zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonë më nuk përsëritet

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet