Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Ça Me Bo (Feat. Marseli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  78

[MARSELI:]
Qa me bo
Qa me bo
E du me zemer
Kjo dashnija eshte veq nje emer
Qa me bo
Qa me bo oj shoqni
M'kalli flake kjo dashni

[GENTA:]
Qa me bo
Qa qa me bo
Ouu
Jom pijav, ka t'nxo
Ouu
Nata po kalon
Une me cika edhe ti me to
Hajt t'lashe se zihem bashke
Prap po duhem ani nashte
Qysh po bon kur une t'kom dashte
Nuk kom fjale se krejt i pashe

Se ti zemren qe e more maje mos harro se ajo te do
Nuk m'intereson mu asnjoni
Po ti kta se meriton

Ti a din qa don qa don
Ti a din qa don qa don

[MARSELI:]
Po permrena ajo ty t'preeet

[GENTA:]
Me ke vra baby
Ti me ke vra
Ti me ke vra baby
Ti me ke vra
Dhe pse veten nuk e dho
Me lendon sa nuk ka mo
Hajt kallzom qka me bo

[MARSELI:]
Qa me bo
Qa me bo
E du me zemer
Kjo dashnija eshte veq nje emer
Qa me bo
Qa me bo oj shoqni
M'kalli flake kjo dashni

[GENTA:]
Jooou
Kjo dashni si rakia
Ahh
Po po po po du me pi
Du me lon ama nuk e lo
Pse po rren
Ma ma ma ma

Per ty jom kunder kur do vdes
Ma e mira n'qet mes
E don tjetren
Ama no stress
Ta du shpirtin
Jo mercedes

Se ti zemren qe e more maje mos harro se ajo te do
Nuk m'intereson mu asnjoni
Po ti kta se meriton

Ti a din qa don qa don
Ti a din qa don qa don

[MARSELI:]
Po permrena ajo ty t'preeet

[GENTA:]
Me ke vra baby
Ti me ke vra
Ti me ke vra baby
Ti me ke vra
Dhe pse veten nuk e dho
Me lendon sa nuk ka mo
Hajt kallzom qka me bo

Qka me bo
Qka me bo
E du me zemer

[MARSELI:]
Kjo dashnija

[GENTA:]
Eshte veq nje emer

[MARSELI:]
Qa me bo
Qa me bo oj shoqni
M'kalli flake kjo dashni

Qa me bo
Qa me bo
E du me zemer
Kjo dashnija eshte veq nje emer
Qa me bo
Qa me bo oj shoqni
M'kalli flake kjo dashni
Genta Ismajli
Featuring: Marseli
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/08/2020
Muzika: Alfred Sula
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: MAX Production
Project Manager: Paketa
Styling: Joni Peci
Makeup: Studio Sellma
Hair: Kaci
Production: As Recording StudioGenta Ismajli - Ça Me Bo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ça Me Bo".
3. Video është e këngës "Ça Me Bo", por nuk këndohet nga Genta Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

24
24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:


Komente 0